Ohlédnutí za táborem 2014

Poslední odjezdový den mě přinutil napsat ještě poslední příspěvek k letošnímu ročníku tábora „Zachraň se, kdo můžeš“.
V neděli krátce po obědě začali jezdit do základny první rodiče, slzičky ukáply jak dětem tak i vedoucím. Chvála a díky rodičů nás hřály u srdce a zaujalo nás, že nepřestávaly. Nejvíce nás potěšilo kladné hodnocení těchto webových stránek, které jsme letos spustili poprvé a spíše také jako zkušební. Nebyl snad jeden rodič, který by neokomentoval, že to s námi celý týden prožíval, že spousta rodičů by jela s námi hned také a že bylo super pozorovat, co se tu dělo. Opravdu nás to překvapilo a nečekali jsme takové ohlasy. Je to pro nás dobrá motivace do příštího ročníku. Děkujeme Vám.
Závěrem bych chtěla poděkovat SDH Kostelec na Hané, SDH Přemyslovice, oddílu JI-JITSU Sokola Přemyslovice, slečnám záchranářkám Iloně Šínové a Kateřině Motlové, kteří jako „externí pracovníci“ přijeli k nám na tábor ve svém volném čase a pomohli nám přispět do programu. Díky hlavně patří všem vedoucím, kuchařkám, zásobování, lékařskému dozoru i fotografovi, kteří se dost často vydávají na tento tábor ve své dovolené a místo válení u moře se snaží udělat Vašim dětem nezapomenutelný zážitek z prázdnin.

Do fotogalerie jsme doplnili další fotky, takže si můžete ještě jednou připomenout táborovou atmosféru.

A co příští rok? Vzpomínáte na poslední dva večery na táboře? Třeba Vám napoví téma příštího ročníku letního tábora župy Prostějovské…

Nazdar!

 503 total views,  2 views today

Posted in Nezařazené.