Červené trojúhelníky

Čtvrteční den jsme tradičně zahájili rozcvičkou. Než jsme vyrazili na trojúhelníkové dobrodružství, rozluštili jsme záhady Bermudského trojúhelníku a egyptských pyramid. Celé dopoledne jsme putovali po stopách šipkované. Naučili jsme se poznávat světové strany v přírodě, odhadovat vzdálenost v terénu a další.  Teď už se ve světě neztratíme. Celou cestu jsme sbírali indicie a suroviny k splnění posledního úkolu. Ten nás čekal v táboře. Každý táborník přidal ruku k dílu a společně jsme postavili Tee-pee, za které by se ani skuteční indiáni nemuseli stydět.

Po náročném dopoledni jsme doplnili síly vydatným “VéKáZetkem”. Víte co to znamená? To je táborové vepřo-knedlo-zelo. Jen co nám slehlo, tak nás čekalo velké překvapení. Do tábora dorazil známý kouzelník Tomasiano. Ukázal nám další záhady, které nám nedají spát. 

Jako každý den nechyběla táborová výzva dne. Jenže dneska byla netradiční, jelikož ji plnili vedoucí. Úkolem bylo postavit starý klasický “Ačkový” stan. Pro některé vedoucí to byl docela oříšek, ale nakonec se podařilo postavit stan všem týmům. 

Nyní se už těšíme na další pestrý den. A přejeme dobrou noc.

Náš oddílový pokřik:
“Trojúhelníky hej hej hej, červená je přece nej.” ?

Kamča a Marťa

 

 624 total views,  4 views today

Posted in Nezařazené.

Comments are closed.