Dětský letní tábor Sokolské župy Prostějovské

Turistická základna Sokol II, Ptenský Dvorek – tábor se nachází na konci obce Ptenský Dvorek, směr Suchdol, před lesem doleva z kopce a ještě jednou doleva, vjezd do tábora. Nástup na tábor je v sobotu  12. 7. 2014 v době od 10.00 – 11.30 (individuální doprava). Odjezd z tábora bude v neděli 20. 7. 2014 v době od 12.30 – 13.00 hod (individuální doprava). Telefonické spojení po celou dobu tábora – 602 689 454, 603 113 538

Při nástupu do tábora prosím odevzdejte:

Prohlášení o bezinfekčnosti, průkaz pojištěnce, osobní léky s rozpisem jejich podávání, doklad o úrazovém pojištění. Úrazové pojištění v době tábora zajišťuje Sokol pouze v případě, že je účastník jeho členem. Pokud tomu tak není, pojistěte si své dítě alespoň krátkodobě od 12. – 20. 7. 2014 a kopii dokladu o pojištění odevzdejte při nástupu. Můžete použít i kopii o úrazovém pojištění, které má vaše dítě sjednáno trvale. Bez řádného úrazového pojištění nebude Vaše dítě při nástupu do tábora přijato!

Také budete požádáni o souhlas se zveřejněním fotografií Vašeho dítěte, které budou průběžně umisťovány na fotoblog tábora. Internetová stránka www.sokolpvtabor.cz s fotoblogem bude aktualizována během tábora každý den.

Žádáme rodiče, aby děti vybavili dle seznamu, nejlépe staršími věcmi. Návštěvy rodičů v táboře nedoporučujeme, DVD s fotografiemi z tábora dítěti zajistíme.

Seznam věcí:

1. Kufr je lepší než cestovní taška, označit jmenovkou (do kufru vlepit seznam všech věcí)
  2. Malý batůžek, láhev na pití, nejlépe plastovou o obsahu 0,5 – 0,75 l
  3. Napínací prostěradlo, spacák, polštářek, popř. plyšák, tepláková souprava na spaní
  4. 3 – 4 trička s krátkým rukávem, 1-2 trička popř. košile s dlouhým rukávem
  5. Plavky
  6. Bunda – lehká větrová, oblečení na výlet
  7. Dostatek tenkých ponožek, 2 páry teplejší, pro menší děti punčocháče
  8. Povinně gumové holínky a pláštěnka
  9. Pevná obuv, tenisky, sandály nebo nazouváky (tzv. crocsy).
  10. Tepláková souprava na denní nošení + náhradní tepláky, mikiny (i teplejší), aj.
  11. Dostatek spodního prádla a kapesníků, 1-2 kraťasy.
  12. Hygienické potřeby – mýdlo, kartáček na zuby, pasta, hřeben, šampon, role toalet. papíru.
  13. 2 ručníky nebo ručník a osuška.
  14. Čepice (klobouk nebo jinou pokrývku hlavy, kterou je ochotno dítě nosit), šátek na hry, popř. brýle proti slunci, opalovací krém, repelent proti klíšťatům.
  15. Psací potřeby, pastelky, fixy, nůžky (označené jménem), blok, korespond. lístek, pohlednici (s nadepsanou adresou). Pokud chcete dětem na tábor napsat, učiňte tak již ve čtvrtek, pátek,  pondělí, úterý – aby dopis došel včas.
  16. 1 plastový hrnek nebo kelímek označený jménem, funkční baterka + náhradní baterie (doporučujeme „čelovku“).
  17. Maska na karneval – téma záchranář (mimořádné situace, přežití v přírodě, člověk v nouzi, člověk, co pomáhá, voják, policista, hasič, zdravotník, ranění všeho druhu,…)
  18. Hudební nástroj pro hrající dítě, popř. zpěvníček – písničky.
  19. Kapesné doporučujeme max. 200Kč.
  20. Vybavení na vodní turnaj (plastová vodní zbraň s větším zásobníkem – doporučujeme); vodní turnaj bude realizován v případě tropických veder.

Na tábor dětem nedávejte: MP přehrávače, elektronické hry, tablety, netbooky, notebooky, fotoaparáty, mobilní telefony, cennosti – řetízky, prstýnky, aj. – ztráta věcí nebude nahrazena. Nedávejte dětem žádné jídlo, větší množství sladkostí, bonbonů, čokolády, oplatek, chipsů, apod.

6,992 total views,  1 views today