Startujeme motory

Motto dne: 

“Člověk musí jet daleko, hrozně daleko, aby se dostal co nejblíže k domovu”

Týden utekl jako voda a nastupuje poslední posádka. Jaké státy Evropy jsme doposud neprocestovali a jakým dopravním prostředkem nás to čeká? To nám přijeli říct motorkáři na vytuněném chopperu až z Islandu. Dnešní den mají ŘIDIČI, a to v barvě oranžové! Že to bude pořádný okruh, jsme se dozvěděli hned na začátku v prezentaci.

Dneska nás totiž čekalo Portugalsko, Francie, Island, Rakousko, Andorra, Monako, Vatikán, Kazachstán, Island a Bosna a Hercegovina. Vyzkoušeli jsme si jíst francouzskou bagetu po francouzsku. Jelikož jsou Francouzi známí tím, že si s jídlem dávají na čas a my jsme národ jedlíků, museli jsme to dětem trošku ztížit. Děti měly bagetu zavěšenou ve vzduchu a bez pomoci rukou si na ní zkoušely pochutnat. Zastavili jsme se i v nedalekém Řecku, kde jsme se snažili dostat co nejrychleji z labyrintu. Nebylo je jednoduché, ale děti překvapily svými schopnostmi. Nevynechali jsme ani hod vikingskými „sekerami“ či zkoušku síly rakouských vodopádů.

Jelikož dneska byl opravdu slunný den a bylo potřeba se pořádně osvěžit, připravili si pro nás vedoucí vodní bitvu. Ta nebyla jen tak obyčejná, ale velkým překvapením byly naplněné vodní balonky. Večer byla na programu nejoblíbenější táborová hra “Čísla”.

Byl to dnes opravdu krušný den, ale my zaléháme s myšlenkou, co nás asi bude čekat zítra. Tak dobrou noc. 

motorkáři Marťa a Marťa

 501 total views,  2 views today

Posted in Nezařazené.