Skončili jsme jasná zpráva

Milí naši příznivci,

po krásném vysluněném týdnu jsme se rozloučili s našimi táborníky. Výprava do světa tvarů se vyvedla na jedničku. Jsme rádi, že děti odjížděly s úsměvem na tváři a plné zážitků. Největší odměnou jsou pro nás právě ty chvíle, kdy děti běží do náručí rodičů a plnými doušky líčí, co zažily, koho nového poznaly a jak se s námi měly. Tyto chvíle jsou zahřátím u srdce. Snažíme se náš tábor dělat na plno, tak trochu netradičně, ale pořád tak nějak s pohodovou rodinnou atmosférou. Jsme rádi, že tomu ani letos nebylo jinak. 

Táborníci přijeli jako jednotlivci, přijeli samotní do světa, kde nevěděli, co je čeká. Jsme rádi že se pomocí her, zajímavých aktivit či společných chvílí spojili a vytvořili něco víc – tvary, které nemusí být na první pohled hned jen geometrické. Sešla se nám letos úžasná parta hodných, usměvavých a ochotných dětí, které s námi vytvořili něco víc. Závěrečná tanečně pohybová vystoupení mluvila za vše. Snad si děti odnesou nejen spoustu zážitků, vědomostí, dovedností, ale třeba i nová přátelství. 

Dovolte mi na tomto místě poděkovat všem, kteří připojili ruku k dílu. Příprava dětského tábora, zvlášť v této době, pro nás byla opravdovou výzvou. Online porady a plánování letošního ročníku nás všechny posunuly zase někam dál. Děkuji tedy všem vedoucím a organizačnímu týmu za jejich nasazení a chuť uspořádat i letošní ročník tábora. Jako každoročně bych ráda poděkovala panu Koudelkovi za pomoc s návrhem triček a samotným zpracováním. Děkujeme Zdeňce Grulichové za ušití táborových vlajek, Františku Michlovi za vzorné zásobování a Tomáši Wallovi nejen za zapůjčení drona. Z řad vedoucích bych nerada jmenovala, u některých totiž ani slovy nelze vyjádřit, jak si jejich přínosu pro tábor vážíme. Víme, že bez nich by to nebyl ten správný tábor. Děkujeme.

V nejbližší době zpracujeme fotografie a vložíme odkaz. Máme také spoustu videozáběrů a budeme se snažit sestříhat video, další video také připravuje Václav Růžička jako videoklip k táborové písni.  Sledujte tedy náš web, určitě se dočkáte :-).

Za Dětský letní tábor župy Prostějovské 

Kateřina Výborná

 

 948 total views,  2 views today

Posted in Nezařazené.