ŽLUTÉ KRUHY

Kulaté slunce nás probudilo po první noci na táboře. Při tradiční melodii Včelky Máji jsme se všichni setkali na rozcvičce. Ranní jóga nám protáhla naše těla a nestačili jsme se divit, co vše dokáže nejen pozice Trojúhelníku. Dopolední program nám ukázal, že i s Kruhy se dají dělat zajímavé věci. Každý oddíl dostal úkol: vyrobit Kuličkodráhu, Vítězný věnec a vytvořit 2 vylosované planety Sluneční soustavy. Souboj to byl napínavý – kulička v Kuličkodráze letěla jak splašená, ale všem dojela co cíle!

KTD čti: “Kátédéčko”  (Kruhový táborový desetiboj) ovládl celé odpoledne. Děti se svými novými kamarády pobíhaly celým táborem a hledaly všechny disciplíny: Kelímková střelba, Hokej, Trefíš se do koše?, Opičí dráha, Tenis trochu jinak, Skákej, Nalít, ale nepřelít, Voda v botech, Rychlé kroužky a poslední stanoviště bylo Překvapení. Děti zvládly vše skvěle a byli jsme moc rádi, že jim z toho všeho nezatočila hlava.

Po večerním nástupu a vyhodnocení všech disciplín KTD jsme zapálili slavnostní táborový oheň. Špekáčky voněly celým táborem. První celý den jsme si na táboře všichni moc užili a už se těšíme, co zítra zase zajímavého zažijeme.

Náš oddílový pokřik:
“Nejsme žádné duhy, jsme žluté kruhy” 🙂

Kačka W., Marta, Filip
vedoucí I. oddílu  

 772 total views,  4 views today

Posted in Nezařazené.

Comments are closed.