Filmové aktuality – den Animáčků

Jupííííí, nikdy bychom nečekali, že na našem táboře budeme mít radost z deště. Hodinová dopolední sprška lehce zchladila vyprahlou zem a Animáčci zahájili dnešní den neplánovaně v hangáru Šmoulíkama. Aktivity pro děti jsme přesunuli tedy na odpoledne a celý tábor ožil Dobou ledovou, Ledovým královstvím, navštívili nás Mimoni a spousta dalších animovaných postav. Nejvíce oblíbenou disciplínou byla výroba sněhuláka Olafa v životní velikosti, která byla zakončena sněhovou bitvou. Každý z nás si mohl vyrobit svého Mimoně, kterého si doveze domů na památku. Odpoledne jsme zakončili sportovní hrou Frisbee, kterou si s námi přijeli zahrát kluci ze Sokola Přemyslovice.

Mimoňská vlajka byla sejmuta vlajkovou četou při slavnostním nástupu a večer si děti zasloužily svoji nejoblíbenější táborovou hru „Čísla“ a pokud se neztratily, běhají tam v lese ještě teď….

Byla aktualizována fotogalerie 2015, těší nás vysoký počet návštěv na webových stránkách. Chceme požádat o pochopení v počtu nahraných fotografií, internetové připojení v základně je velmi slabé a omezené.

Mirek a  Ivča

 

 694 total views,  1 views today

Posted in Nezařazené.

Comments are closed.