Den třetí – vzduchem do vesmíru

Úterní den jsme zahájili svižnou rozcvičkou, zatančili jsme si Letkiss (absolventi tanečních si vzpomenou). Tento den měl v režii třetí oddíl a živel vzduch. Přes vzduch a vzdušný prostor jsme se dostali až do vesmíru. Po snídani jsme spustili vesmírnou prezentaci, které dominovaly vesmírné zvuky. Následovaly sportovní i rukodělné disciplíny, kde si děti mohly jak samostatně kreslit vesmírný život, také musely spolupracovat a předávat si informace při vesmírném pexesu.

Po obědě jsme museli dokončit celotáborovou hru a najít písmena na indicii. Vydali jsme se hledat indicie do lesa, kam nám je odeslala samotná NASA. Děti byly velice šikovné a indicie byly velmi rychle nalezeny.

Následovala procházka lesem kolem Jízdárny Ptení kde jsme mohli pozorovat krásné koně, osly a ovce. Děti si také vyráběly zahrádky a domečky pro lesní skřítky, víly a Shreky.

Starší děti hrály v táboře přehazovanou, nohejbal nebo fotbal, přidali se i vedoucí. Na nástupu jsme vyhlásili nejlepší výsledky vesmírných disciplín, a následně už mohlo být zahájeno slavnostní předání berle dalšímu oddílu.

Po večeři následoval poklidný večerní program, kdy se pořádalo letní kino a děti se mohly těšit na animovaný film. Teď už všichni sní o zítřejším výletu. Kampak to asi bude?

Děkujeme všem za krásné komentáře, vždy se těšíme, co nového nám napíšete. Všechny pozdravy vždy předčítáme dětem u nástupu.

INDICIE DNE: TÁBOR

PS: Vytvořili jsme novou fotogalerii a přidali pár fotek. Další budou následovat, pokud nám to připojení dovolí…

Kamča a Kika

vedoucí oddílu Vzduch

 750 total views,  1 views today

Posted in Nezařazené.

Comments are closed.