Sportovní noviny – poslední vydání

Co říci na závěr letošního ročníku…

Správným sportovcům byly předány poslední den zlaté medaile a pamětní čísla ze Sportovních her 2016, které jim, doufejme, budou připomínat plno nezapomenutelných zážitků a nová přátelství. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se v jakékoliv míře podíleli na organizaci a hladkém průběhu celého tábora. Jménem župy Prostějovské děkuji kušistům z Kostelce na Hané, panu Zapletalovi z Mostkovic a jeho Amálce za krásné zpestření sportovních aktivit, které absolvovali ve svém volnu. Další poděkování patří Tomáši Wallovi za poskytnutí drona a jeho dechberoucích záběrů z přeletů nad táborem.

Závěrečný a největší dík patří všem táborovým vedoucím, naší zdravotnici, fotovideodokumentátorovi, zásobovací četě v čele s Lenkou Michlovou a hlavně paním kuchařkám za skvěle odvedenou práci. Jen skvěle sehraná parta může dětem vytvořit tábor jak má být a předat jim nejen olympijskou myšlenku, jak bylo původně v plánu. Myslím, že se nám to letos vyvedlo do posledního puntíku. Však také slova chvály Vás rodičů i dětí nám tomu jsou důkazem, snad jen námitky, že by mohl být tábor delší :-).

Tak příští rok zase nazdar!

PS: Na Vámi uvedené emailové adresy v přihlášce byl zaslán odkaz na neveřejnou, rozšířenou fotogalerii. Také zde naleznete odkaz k hromadnému stažení všech fotek. V případě obtíží nás neváhejte kontaktovat.

za zpravodajství tábora naposledy

Kateřina Grulichová

hlavní vedoucí

 1,136 total views,  4 views today

Posted in Nezařazené.