I. oddíl – HRÁTKY

Zasíláme hlášení z tábora!

Po zdolání oblíbené rozcvičky :-), kdy 5 kliků bylo pro některé nepřekonatelných, jsme se rozběhli na snídani. Poté naše oddílové holčičky hrdě vztyčily vlajku (kterou si včera celý oddíl sám vyrobil) a den na téma “Hrátky” mohl zvesela začít. Dopoledne jsme se podívali na prezentaci, kde děti zjistily, jaké oblíbené hry hrály nejen jejich babičky. Pamatujete na skákání přes gumu, školku  s míčem, skákání panáka nebo i přes švihadlo? A co opičí dráha, vzpomínáte?

Byl to zážitek! Skočit “vajíčko” přes švihadlo nebo přeskočit gumu až u pasu… děti si snad vzpomenou a my nezapomeneme 🙂 A opičí dráha? Všichni na ní zvládli i kotoul vpřed! Jak málo stačí k dětské radosti… Ti nejlepší, kteří zdolali a překonali sami sebe, dostali i zasloužené diplomy.

Odpolední program byl velice pestrý. Každé dítě si mohlo vybrat aktivitu, která mu udělá radost 🙂  Poté se všichni vrhli na večeři, kdy byla tradiční oblíbená táborová pizza – kuchařky nestačily vytahovat plechy z trouby!

Na večerním nástupu, kdy naši oddíloví hoši stáhli vlajku ze stožáru, jsme zakončili vedení dne.

Věříme, že děti objevily něco nového, prostého a jednoduchého… ale dalo jim to zabrat 🙂

Všichni už se těší co přinese zítřejší den a co nového ze Starých časů zase objeví…

za I. oddíl – Hrátky
Kačka a Marta

 984 total views,  4 views today

Posted in Nezařazené.

Comments are closed.