Důležité informace Tábor 2020

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsme aktualizovali informace o táboře a seznam věcí, co by si měli táborníci vzít s sebou (po kliknutí zobrazíte).

Po kliknutí na tento text můžete stáhnout prohlášení o bezinfekčnosti.

INFORMACE PRO RODIČE A TÁBORNÍKY

Adresa: Turistická základna Sokol II., Ptenský Dvorek, 798 43 Ptení

Tábor se nachází na konci obce Ptenský Dvorek, směr Suchdol, před lesem doleva z kopce a ještě jednou doleva, vjezd do tábora

Nástup na tábor:   v sobotu 18.7.2020: od 9,30 do 10,30 hod. příjezd dětí s příjmením začínající na písmena A – N

od 10,30 do 11,30 hod.příjezd dětí s příjmením na písmena O-Ž

Odjezd z tábora:    v sobotu 25.7.2020 od 16 do 17 hodin

Telefonické spojení po celou dobu tábora: 603 113 538 Lenka Michlová

Při nástupu do tábora, prosím, odevzdejte:

• prohlášení o bezinfekčnosti
  • průkaz pojištěnce (stačí kopie) – při odjezdu z tábora si ji opět vyzvedněte
  • osobní léky s rozpisem jejich podávání
  • doklad o úrazovém pojištění (Úrazové pojištění v době tábora zajišťuje Sokol pouze v případě, že je účastník jeho členem. Pokud tomu tak není, pojistěte si své dítě krátkodobě (18. – 25. 7.) a kopii dokladu o pojištění odevzdejte při nástupu. Můžete použít i kopii o úrazovém pojištění, které má vaše dítě sjednáno trvale.

Bez řádného úrazového pojištění nebude Vaše dítě při nástupu do tábora přijato!

Při předání dítěte do tábora:

• Budete požádáni o podpis v rámci obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
  • Neváhejte oslovit vedoucí v případě obav ohledně pobytu dítěte na táboře. Žádáme o předání všech potřebných informací o dítěti, předcházíme tak nedorozuměním mezi dětmi.

Další informace:

• Návštěvy rodičů v táboře jsou v letošním roce zakázány.
  • Internetová stránka www.sokolpvtabor.cz bude aktualizována během tábora skoro každý den.  Sledujte nás, pište vzkazy, pozdravy potěší J.
  • Na tábor dětem nedávejte žádnou elektroniku (děti mohou požádat vedení tábora o možnost kdykoliv zavolat rodičům, rodiče mohou zavolat přes vedoucí dětem). Ztráta věcí nebude nahrazena.
  • Nedávejte dětem žádné jídlo, větší množství sladkostí či jiných pochutin.
  • Žádáme rodiče, aby děti vybavili dle seznamu, nejlépe staršími věcmi. Je dobré, aby děti viděly a znaly oblečení, které dostanou na tábor nebo měly oblečení označené.