Záhada objasněna – končíme

Záhady světa 2017 došly až k úplnému konci. Celý týden mohl působit záhadně, děti nevěděly k čemu mohou sloužit indície, postupně jim v hlavě naskakovaly nápady, kam se bude tábor ubírat. Hlavu jim zamotalo určitě i sbírání klíčů v pevnosti Boj se rád. Závěrečné vyvrcholení celotáborové hry však všechny pohltilo.

Poslední záhada vyřešena. Je to ŽIVOT. Tipli jste si správně?

Ukázali jsme dětem záhady kolem nás. Dali jsme jim důvod přemýšlet, dívat se kolem sebe. Některé záhady jsme objasnili, některé zůstanou záhadou dál. Doufáme, že si děti uvědomí, že život je ta největší záhada, kterou prožívají a jen oni mají možnost ho ovlivnit, žít a prožít.
Díky mozku funguje život v těle. Starejme se o svůj život, aby nebyl potřeba lékař. Ve svém životě se řiďme hlavně srdcem. Mějme rádi lidi kolem sebe, kteří patří do našeho stromu života. Uvědomme si, že matka je jedna z nejdůležitějších osob v našem životě. No a hlavně, že tábor je náš život ♥.

No a jaký bude příští ročník? To je záhada!
Ale my to samozřejmě už víme 🙂

Závěrečná statistika:
vyfoceno přes 5000 fotek a natočeno přes 1000 videí v délce 6 hodin (celkem 93 GB)
absolvováno 224 hodin společného plánování programu se 100% účastí vedoucích
odpracováno nespočet hodin při samotných přípravách, které nejsou nijak dohledatelné

celý organizační tým Dětského letního tábora Sokolské župy Prostějovské
Kateřina Grulichová, Lenka Michlová, Kateřina Wallová, Marta Hudcová, Lenka Nesvadbová, Iveta Rohovská, Kamila Pospíšilová, Kristýna Novotná, Zdeněk Grulich, Jana Grézlová, Martina Oščádalová, Martin Tyl,  Zdeňka Čepelová, Martin Výborný, Ivana Páleníková, Marie Mrnková, Ludmila Sochůrková

VYBRANÉ FOTOGRAFIE BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH A  KOMPLETNÍ (VYTŘÍZENÁ) FOTOGALERIE BUDE PŘÍSTUPNA BĚHEM TOHOTO TÝDNE. INFORMACE POTÉ NALEZNETE V EMAILU.