[Očima dětí] Den čtvrtý

Dnes měly den Krvinky a hráli jsme hry. V deset hodin k nám přijela ukázka první pomoci. Na oběd jsme měli česnečku a kuře na paprice, motýlky a omáčku. Při odpoledním klidu jsme hráli menší vodní bitvu, teď pracujeme na soutěži miss. Mám se tu fajn a počasí nám přeje.

Matěj P., 5. oddíl 112

To jsou ty boty, co jsem zapomněl doma 🙂 (po otevření balíčku)

Kuba L., 2. oddíl Ohýnci

Dnes byl den plný zážitků. Hry pro tábor vymýšlely krvinky. Dopoledne k nám přišly holky ze záchranky a ukázaly nám, jak se oživuje člověk. To jsme si pak mohli i vyzkoušet. Po výborném obědě nás navštívili hasiči a předvedli nám skvělé ukázky s ohněm, autem a pěnou. Večer náš oddíl připravil trpasličí úkoly pro oddíl Krvinek. Zážitek dne – hasiči!

Markétka P., Kuba K. a Verunka Z., 2. oddíl Ohýnci

 408 total views,  1 views today

Posted in Nezařazené.