Filmové aktuality – den Seriálů

Pondělního dne se ujaly radostně Seriály…. Ráno v 7:30 proběhla netradiční rozcvička v čele s pátým oddílem. Tábor postavil na nohy pomocí pánviček a lžic, následoval náročný běh do kopce. Na nástup se zastavila rodinka ze Springfieldu a den byl úspěšně zahájen. Poslechový kvíz, donuty Homerovi do pusy (alias hladový Homer), střílení angry birds, jízda na skateboardu, práce s injekčními stříkačkami, výroba chobotniček z druhého patra a spousta dalších disciplín z prostředí seriálů zabavilo děti na celé dopoledne…

Nezapomenutelným gurmánským zážitkem bylo dnešní obědové menu – frankfurtská polévka, která ani na vedoucí Kačku W. nezbyla, jak byla výborná a ovocné knedlíky s šesti příchutěmi. Paní kuchařky, moc děkujeme! Mňám!

Odpolední program byl extra super truper překvapení v podobě WATTER ZORBINGU a BUMPER BALLU, který byl naprosto adrenalinově perfektní. První táborový oheň zapálil Martin, Martin a Míša jako nejstarší táborníci. Špekáčky krásně voněly i chutnaly a při večerním nástupu byly pochváleny všechny naše šikulky diplomy a obrázkem rodinky Simpsonů, které dobrovolně a s láskou vyrobili členové 5. oddílu.

Chuck Norris se rozloučil s dětmi v podobě noční hry a  nezapomněl připomenout, že uběhne dvanáctiminutovku za osm minut…..

Zítra příjdou na řadu naši Komiksáci.

vedoucí dne Marťa a Marťa

 607 total views,  1 views today

Posted in Nezařazené.